Umowy kredytowe w złotówkach w Deutsche Banku mogą zawierać wady prawne, prowadzące do ich nieważności. Sądy potwierdzają wadliwość klauzul zamieszczonych w umowach kredytów Deutsche Banku.

wieża z monet

Nie tylko umowy kredytów frankowych Deutsche Banku mogą być uznane za nieważne. Nieważnością mogą być dotknięte także kredyty złotówkowe Deutsche Banku. W ostatnich miesiącach oprocentowanie kredytów złotówkowych utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie, w związku z czym złotówkowicze poszukują rozwiązań tego problemu i dostrzegają wadliwość stosowania stawki WIBOR w ich umowach.

W związku z utrzymującym się wysokim poziomem oprocentowania kredytów złotówkowych (wysoki WIBOR), złotówkowicze poszukują rozwiązań tego problemu. Niektórzy kredytobiorcy złotowi mogą być jednak w nieco „lepszej” sytuacji niż pozostali, gdyż ich umowy mogą zawierać więcej wad, niż tylko kwestia oparcia oprocentowania na zmiennej stopie procentowej, uzależnionej od WIBORu.

Ten tok rozumowana został potwierdzony w orzecznictwie. Istnieją już orzeczenia sądów, uznające nieważność umów Deutsche Banku z powodu wad, które dostrzegła nasza Kancelaria.

Dlatego warto przesłać swoją umowę do bezpłatnej analizy prawnej. Umowy mogą zawierać przeróżne wady, które mogą prowadzić nawet do ich całkowitego upadku i uwolnienia się od kredytu.

Doświadczeni prawnicy z naszej Kancelarii od wielu lat z powodzeniem zajmują się ochroną konsumentów i przedsiębiorców przed instytucjami rynku finansowego, w tym przed bankami. Dlatego w przypadku chęci poddania Państwa umowy kredytowej analizie, prosimy o przesłanie jej na adres mailowy:

kancelaria@adwokat-kurek.pl

Adwokat Sławomir Kurek

tel. 668 344 019